Všeobecné informácie

Ktorá veľkosť mi vyhovuje?

Reboots veľkosti:

  • M – dĺžka vnútorného švu nohavíc do 81cm, alebo telesná výška cca 155 – 170cm.
  • L – dĺžka vnútorného švu nohavíc 82 – 88cm, alebo telesná výška cca 171 – 182cm.
  • XL – dĺžka vnútorného švu nohavíc 89cm, alebo telesná výška 183cm a viac
Je účinok regeneračnej aplikácie Reboots taký významný?

Väčšina športovcov zaznamenala výrazný efekt aplikácie po kvalitnom športovom výkone. Tento efekt je tiež potvrdený vedeckými štúdiami zaoberajúcimi sa kompresiou všeobecne. Avšak, regeneračný efekt na organizmus je u každého individuálny. Najlepšie je, otestovať Reboots doma v pohodlí a zistiť účinky na vlastnej koži :).

Aká je minimálna a maximálna telesná výška pre aplikovanie Reboots?

Z doterajších skúseností sme evidovali min. výšku 155cm a max. 200cm. Pri rovnakej hraničnej telesnej výške niekomu môže viac sedieť menšia veľkosť a naopak.

Charakteristika

V čom je Reboots špeciálny?

Reboots využíva relatívne vysoký tlak (až 240Hgmm), pozostáva z 8 vzduchových komôr, k dispozícii je 6 regeneračných programov, 3 veľkosti, čo je základom pre kvalitnú a detailnú regeneračnú masáž.

Ako sa Reboots líši od ostatných meracích zariadení s kompresnou vlnou?

Hlavný rozdiel je v intenzite tlaku s ktorým pracujeme.  Reboots je schopný vyvinúť tlak až 240Hgmm, kým ostatní majú menší tlak. Vysoký tlak je nevyhnutný preto, aby vytvoril dostatočne intenzívnu kompresiu na mäkké tkanivá a následne „vytlačil“ zo svalov metabolity. Medicínske zariadenia používajú výrazne nižší tlak, ktorý je postačujúci proti zadržiavaniu vody v nohách. Týmto parametrom sa stávajú Reboots širokospektrálne využiteľné.

Nákup

Kde a ako môžem kúpiť Reboots?

Reboots môžete kúpiť priamo v mieste sídla firmy v Poprade, alebo nás kontaktujte telefonicky, alebo nám napíšte email.

Ako dlho trvá dodanie Reboots?

Po obdržaní platby vám nasledujúci deň posielame tovar. Zvyčajne to trvá 2 – 3 pracovné dni a kuriér príde priamo k vám.

Garantujete vrátenie peňazí?

Nie, všeobecne garancia vrátenia peňazí nie je. Môžete však Reboots vrátiť do 4 týždňov od zakúpenia, ale bude vám účtovaná suma prenájmu za čas, ktorý budete Reboots používať, kým nám nedoručíte písomnú požiadavku o vrátenie tovaru.

Môžem si požičať Reboots na testovanie?

Áno, môžete. Bude vám však účtovaná suma za obdobie, ktoré budete Reboots testovať. Keď sa napr. po 2 týždňoch rozhodnete Reboots kúpiť, z predajnej ceny vám bude odpočítaná suma za prenájom.