REBOOTS GO X

1 249 EUR

„Xperience the future of recovery with the new Reboots Go X!“

Víziou pri vývoji Reboots Go X bolo ponúknuť športovcom na celom svete jedinečný a účinný regeneračný systém založený na individuálnych potrebách, v ktorom sa spájajú všetky poznatky spoločnosti Reboots v oblasti kompresnej masáže a prístrojovej lymfodrenáže. Výsledkom je maximálna sloboda, prispôsobenie sa  a jednoduché používanie bez kompromisov maximálnym výkonom s novým modelom Reboots Go X!

Žiadne hadice, žiadne zásuvky, žiadne veci navyše. Vďaka novej technológii AirX, Reboots Go X nevyžaduje hadicový systém, a preto ponúka neobmedzenú voľnosť pohybu, ľahko sa navlieka a vyzlieka. Vďaka 1,5-hodinovej výdrži batérie je Go X ideálnym spoločníkom na tréningové kempy, súťaže alebo športové dovolenky.

Reboots app zdokonaľuje užívateľskú prístupnosť Reboots Go X. Maximálny tlak 180 mmHg v 16 prekrývajúcich sa vzduchových komorách je možné individuálne ovládať prostredníctvom Reboots app, aby bola regenerácia čo najviac prispôsobená individuálnym požiadavkám. Funkcie Reboots Go X sú jedinečné na trhu a sú absolútnou inovatívnou novinkou!

Zažite budúcnosť regenerácie s novým modelom Reboots Go X!

Maximálna flexibilita a voľnosť: Rozlúčte sa s komplikovaným pripájaním a odpájaním hadičiek a otravnými riadiacimi jednotkami a plne sa sústreďte na seba, svoje telo a svoj výkon. Čo zostáva, je neobmedzená sloboda a flexibilita pre účinnú regeneráciu, kedykoľvek a kdekoľvek.

16 individuálne nastaviteľných púmp vám poskytuje jedinečné možnosti prispôsobenia potrebám užívateľa. Každú pumpu môžete ovládať individuálne prostredníctvom aplikácie Reboots app, takže sa môžete rozhodnúť, čo vaše telo potrebuje dnes, aby ste boli zajtra opäť fit.

Ovládanie Reboots Go X prostredníctvom aplikácie Reboots app ponúka bezkonkurenčné pohodlie a je mimoriadne jednoduché. Prostredníctvom smartfónu môžete jednoducho upraviť nastavenia, ovládať intenzitu kompresie a vybrať si z 8 rôznych regeneračných programov.

Našli ste svoje obľúbené nastavenie? Potom si ho jednoducho uložte pre ďalšie použitie.

8 kompresných komôr na každú nohu

8 masážnych programov

180 mmHg TLAK

1,5 hod kapacita batérie

mobilná aplikácia

AirX TECHNOLÓGIA

individuálne nastavenie každej jednej komory

prekrývajúce sa komory

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA                              

Veľkosť Vnútorná dĺžka nohy Telesná výška
S/M 55 – 84 cm 150 – 180 cm
L > 85 cm 180 – 200 cm

 

Informácie a návody

Nájdi správnu veľkosť Reboots

Rozhodli ste sa kúpiť si Reboots regeneračné nohavice? Otázkou je: Ktorú veľkosť Reboots skutočne potrebujete? Dali sme dokopy najdôležitejšie informácie, ktoré vám pomôžu vybrať si správnu veľkosť pre vás.

Reboots užívateľská príručka

Je dôležité, správne používať Reboots regeneračné nohavice, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, počas regeneračnej aplikácie. Používateľská príručka Reboots vám povie, čo potrebujete vedieť.

Pozitívne účinky Reboots

Regenerácia je v dnešnej dobe stále veľmi podceňovaná súčasť tréningového procesu a následne aj výkonu. Preto by sme chceli zhrnúť najdôležitejšie zistenia a fakty o Reboots regeneračných nohaviciach.