REBOOTS GO LITE PANTS 2.0
regeneračné nohavice

799 EUR

Reboots Go Lite Pants 2.0 je najmenší a najľahší produkt z kategórie regeneračných nohavíc na trhu, ktorý prekrýva aj sedacie svaly – bez kompromisov a absencie požadovaného výkonu. Oproti svojmu kolegovi Reboots Go Lite je vybavený prepracovaným systémom prekrývajúcich sa komôr presahujúcich až cez sedacie svaly a ponúka tak mimoriadne kĺzavú celoplošnú masáž nôh.

Nový materiál, karbónový dizajn nohavíc a tri postranné zipsy umožňujúce lepšie prispôsobenie sa obvodovým mieram nôh, robia z Reboots Go Lite Pants 2.0  lídra na trhu vo svojej kategórii. Go Lite Pants 2.0 má tiež 4 vzduchové komory, ale každá jedna z nich sa skladá z ďalších troch komôr, čo umožňuje ešte efektívnejšiu masáž. Je jednoducho ovládateľný aj pomocou aplikácie Reboots.

Vďaka výdrži batérie až 1,5 hodiny a s hmotnosťou iba 4,2 kg je dokonalým a praktickým spoločníkom počas relaxu priamo u vás doma. Keďže ide o typ z kategórie GO, ani tu nie ste odkázaní na pripojenie na 220V.

Vďaka 7 rôznym programom je tu niečo na každý deň – od príjemného uvoľnenia svalov až po intenzívnu masáž. Jednotlivé komory možno jednoducho deaktivovať  v citlivých oblastiach nôh. Táto funkcia sa dá ovládať len cez aplikáciu Reboots. Prostredníctvom 16 stupňov tlaku si môžete vybrať medzi jemnou lymfodrenážou až po intenzívnu masáž hĺbkových svalov s maximálnym tlakom do 180mmHg.

Celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené produkty metabolizmu počas športovej aktivity, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu. Vplyvom kompresie na unavené svaly znižujeme napätie, bolesť svalov a zvyšujeme mobilitu. Častým používaním Reboots výrazne okysličíme a prekrvíme organizmus ako celok a pri dodržiavaní kvalitného pitného režimu docielime aj významný detoxikačný účinok.

Veľkosť UNI size – vnútorná dĺžka nohy až do 99 cm.

4 vzduchové komory

Komory sú plné vzduchom a tým vytvárajú celoplošnú vzostupnú kompresiu. Každá komora je tvorená z troch menších komôr, čím prispieva ku detailnejšej masáži.

Prekrývanie sedacích svalov

3 masážne programy

Pri používaní mobilnej aplikácie až 5 programov.

Prekrývajúce usporiadanie komôr

Tento systém usporiadania komôr prispieva k jemnejšej a detailnejšej masáži.

Deaktivácia komôr

Umožní vynechať komoru v bolestivých miestach.

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie Reboots

TLAK DO 180mmHg

Nabíjateľný typ

Výdrž batérie do 1,5 hod v závislosti od použitia výšky tlaku.

Univerzálna veľkosť

Od najmenších až po vnútornú dĺžku nohy do 99 cm.

Najčastejšie otázky

Ako Reboots regeneračné nohavice pracujú?

Reboots regeneračné nohavice poskytujú kompresnú kĺzavú masáž na nohy. Pomáhajú vám odstraňovať odpadové produkty z vášho metabolizmu, ako napríklad BLa (kyselina mliečna v krvi), ktorá sa počas cvičenia hromadí vo vašom svalstve a spôsobuje nežiaduce účinky.

Prečo nemajú byť nohy pred a počas aplikácie chladené?

Vplyvom chladu dochádza ku vazokonstrikcii ( zúženie ciev ) a tým sa znižuje prietok krvi v žilách a dochádza ku nedostatočnému vyplavovaniu splodín metabolizmu z unavených svalov po športovom výkone. Pri zachladení nôh pred aplikáciou by sme znížili účinky Reboots regeneračnej aplikácie. Hoci chladenie, kryoterapia sú veľmi vítanými regeneračnými aplikáciami, ale skôr sa využívajú pri akútnych poškodeniach pri procese hojenia a regenerácie. Pokiaľ sa jedná o Reboots, predchádzajme chladeniu tesne pred aplikáciou. Určite však odporúčame vhodnú kombináciu týchto regeneračných aplikácií.

Akú veľkosť potrebujem?

Reboots sú dostupné v troch veľkostiach:

  • Veľkosť M je doporučená pri dĺžke vnútorného švu vašich nohavíc do 81 cm.
  • Veľkosť L je doporučená pri meranom parametri od 82 – 88 cm.
  • Veľkosť XL je od 89 cm vyššie.
Sú viac komorové nohavice lepšie?

Áno, sú. Väčší počet komôr vytvára detailnejšiu regeneračnú aplikáciu.

Čo si myslia profesionáli

Markus Rolli

Víťaz Ironman 70,3 Thajsko 2017

Reboots regeneračnú aplikáciu používam pravidelne po náročných tréningoch, či už je to plávanie, jazda na bicykli, beh alebo silový tréning. Najmä vtedy, keď som mal viac tréningov za deň. Po 2. alebo 3. aplikácii sa moje nohy cítia výrazne čerstvejšie. Tiež si myslím, že je skvelé, že pri práci na notebooku môžete použiť Reboots na regeneráciu a preto využívate čas veľmi efektívne.

Manuela Zinsberger

Futbalová brankárka

Reboots sú skvelé na  regeneráciu po náročných tréningoch alebo športových hrách. Nie je tu žiadna strata času, pretože s nimi môžem vykonávať regeneráciu vždy a všade – dokonca aj pri sledovaní televízie. Použitím Reboots som rýchlejšie pripravená opäť hrať, čo je obzvlášť dôležité v týždňoch s mnohými zápasmi pre mňa ako profesionálnej futbalistky.

Johannes Lochner

World & European champion vo štvorboboch

Reboots nám pomáhajú pri regenerácii. Sú obzvlášť užitočné po náročnom šprintérskom alebo silovom tréningu, pretože potrebujeme byť čo najskôr fit a pokračovať v kvalitných tréningoch.

Informácie a návody

Nájdi správnu veľkosť Reboots

Rozhodli ste sa kúpiť si Reboots regeneračné nohavice? Otázkou je: Ktorú veľkosť Reboots skutočne potrebujete? Dali sme dokopy najdôležitejšie informácie, ktoré vám pomôžu vybrať si správnu veľkosť pre vás.

Reboots užívateľská príručka

Je dôležité, správne používať Reboots regeneračné nohavice, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, počas regeneračnej aplikácie. Používateľská príručka Reboots vám povie, čo potrebujete vedieť.

Pozitívne účinky Reboots

Regenerácia je v dnešnej dobe stále veľmi podceňovaná súčasť tréningového procesu a následne aj výkonu. Preto by sme chceli zhrnúť najdôležitejšie zistenia a fakty o Reboots regeneračných nohaviciach.