POŽIČOVŇA

Naša firma je na trhu od roku 2018. Zaoberáme sa poradenstvom, predajom a prenájmom regeneračných nohavíc Reboots. Našu regeneračnú aplikáciu Reboots si malo možnosť vyskúšať už veľa profesionálnych alebo hobby športovcov. Nezameriavame sa iba na určitý druh športovcov. V našom portfóliu máme biatlonistky Fialkové, kanoistu Saša Slafkovského, hokejistov HC iClinic Banská Bystrica a HK Poprad, cyklistov z Pro cycling tímov, plavcov, atlétov, triatlonistov a ďalších nie veľmi mediálne známych športovcov. Niektorí z nich využili naše služby nielen kúpou regeneračných nohavíc Reboots, ale aj dlhodobým prenájmom na športových kempoch.

Na základe týchto skúseností vám chceme ponúknuť služby našej požičovne.

Tak, ako je zvykom na niektorých európskych ostrovoch zapožičať si na pár dní/týždňov bicykel, aj my vám ponúkame zapožičať si Reboots na vami zvolené obdobie.

Minimálna doba prenájmu je 10 dní/80 eur. Zoberte si „osobného“ maséra aj vy so sebou na sústredenie a uznajte jeho výnimočné účinky.

Ak máte záujem o prenájom Reboots, ste partia športovcov, kontaktujte nás a my vám poradíme ako správne nakombinovať Reboots/príslušenstvo.